Tutustu Laatukeskuksen jäsenosioon

Kirjaudu jäsenosioon muokataksesi tietoja tai ostaaksesi verkkokaupasta jäsenhinnalla.

Hei! Voimmeko auttaa? Jätä viesti, niin otamme yhteyttä Sinuun.

me laatukeskuslaiset

me laatukeskuslaiset

/ / / / / / /
Minna Huomo
jäsenpalvelupäällikkö, jäsenasiat, QIA ja tietohallinto
0400 230 756
minna.huomo@laatukeskus.fi
Lue lisää
Leena Huotari
asiakkuusjohtaja
050 5513 663
leena.huotari@laatukeskus.fi
Lue lisää
Sirpa Hyvönen
talouspäällikkö
040 778 7478
sirpa.hyvonen@laatukeskus.fi
Lue lisää
Timo Kuntsi
liiketoimintapäällikkö, arviointipalvelut ja kurssiliiketoiminta
044 977 8385
timo.kuntsi@laatukeskus.fi
Lue lisää
Elise Kuorikoski
myyntipäällikkö
044 493 6450
elise.kuorikoski@laatukeskus.fi
Lue lisää
Petri Lehtipuu
asiantuntijapalvelut
050 338 6891
petri.lehtipuu@laatukeskus.fi
Lue lisää
Jaana Lindman
viestintäpäällikkö
040 709 1920
jaana.lindman@laatukeskus.fi
Lue lisää
Niina Pippuri
tapahtuma- ja koulutuskoordinaattori
044 749 1158
niina.pippuri@laatukeskus.fi
Lue lisää
Heidi Suhonen
digimarkkinoinnin asiantuntija
044 768 7466
heidi.suhonen@laatukeskus.fi
Lue lisää
Maija Vaismaa
vanhempi asiantuntija
040 556 2547
maija.vaismaa@laatukeskus.fi
Lue lisää
Kirsi Vuorinen
liiketoimintajohtaja
040 545 5688
kirsi.vuorinen@laatukeskus.fi
Lue lisää
Juha Ylä-Autio
toimitusjohtaja
0407523312
juha.yla-autio@laatukeskus.fi
Lue lisää
Sinun kuvasi
tässä?
Lue lisää
uralle-sivultamme
Uralle